ZIPNER 130 COMPACT

VÄLIRULOO ZIPNER 130 COMPACT

Toote tutvustus

-Selle Zipneri mudeli puhul mahub ka alaraskus üles keritud asendis üleni kasseti sisse mis jätab väga puhta visuaali
-Kassett on ligipääsetav alt poolt mis lubab süsteemia ka fassaadi või niži sisse paigaldada
– Väga vastupidav konstruktsioon
-Mehhanism on valmistatud eksdrudeeritud alumiiniumist
-Tänu spetsiaalsele küljesiinile tekib süsteemi liikumisel eriti minimaalselt heli
-Alaraskus jookseb külgsiini sees ja küljesiin pinguldab kangast igas asendis
– Sobib kasutamiseks elu-, äri- ja tööstushoonetes
-Tagab hea õhu liikuvuse akna ja ruloo vahel
-Lai materjalivalik

Maksimaalsed mõõdud:

Maksimaalne laius: 480 cm

Maksimaalne kõrgus: 400 cm

Välirulood on üks parimaid kaitseviise liigse kuumuse ja valguse eest. Kuna fassaadikardinad paigaldatakse aknast väljapoole, siis need takistavad valguse sissepääsemise juba õues ning päikesekiirgus ja soojus ei jõuagi tuppa. See on ideaalne viis kuidas toa temperatuuri väikeste kuludega kontrolli all hoida. Nimelt on õue paigaldatud fassaadikardin 80% tõhusam, kui siseruumides kasutatavad kardinad. Välirulookardin on suurepärane alternatiiv kliimaseadmele,  seejuures tagades praktiliselt 0 ülalpidamiskulu! Lisaks hoiavad välirulood toast eemal ka putukad, need töötavad ka sääsevõrguna.
Välised rulood näevad ka väga stiilsed ja moodsad välja. Väliruloo mehhanism on väiksemõõduline ning võtab vähe ruumi, jäädes fassaadil märkamatuks ja välirulood on võimalik peita ka fassaadi taha. Süsteemid võtavad ka väga vähe ruumi kuna kangas rullub kompaktselt kokku.  Väliruloode lahendus ilmestab iga kodu või kontorihoonet, tagades praktilisuse ja ka turvalisuse. Kõik mehhanismid omavad ISO, CE ja BVB sertifikaate.

Täpsem info

Screen kangas on kangas, mis laseb läbi valgust ja ei takista vaadet välja, kuid teisalt tõkestab tuppa langevat UV kiirgust. Mõnede screen kangaste puhul peegeldavad ja neelavad nad kuni 90% päikese valgusest ja soojusest, mis tähendab vähem kuumust toas. Läbipaistvuse protsendid varieeruvad 1%-5% vahel.  Võimalik on valida ka 100% pimendav screen kangas kui soovite välirulood näiteks magamistoa aknale.

Standard toonid

LISATASU EEST JA PIKEMA TARNEAJAGA MISTAHES RAL TOON!

Kasutame kvaliteetseid ja töökindlaid Somfy mootoreid, mis töötavad vaikselt ja kiirelt. Motoriseeritud väliruloodele saab lisada vajadusel ka päikeseaanduri. Päikeseanduri saab paigaldada näiteks tuppa ning kui anduri peale hakkab päike paistma, siis liigub rulookardin  akna ette. Nii saab hoida ruumi temperatuuri kontrolli all. Väliruloosid on võimlaik tellida ka päikesepatarei toitel põhineva mootoriga.

Valida saad kas puldist, lülitist või nutitelefonist juhtimise vahel.

Väliruloode mehhanismid on valmistatud roostevabast eksdrudeeritud alumiiniumist tagades vastupidavuse ja tugevuse.

Zipner väliruloo mudelitel on kasutusel küljesiin mis pinguldab kangast tugevalt kljesiini sisse igas asendis ja tänu sellele on mudelil väga hea tuulekindlus.

Hinnapäringu info

Selleks, et saaksime sulle pakkumise vormistada kiirelt ning lisaküsimusi esitamata, palun tutvu juhisega, kuidas pakkumine esitada

Abimaterjal, kuidas saada parim pakkumine
-Saada meile oma aknapale mõõdud.
-Kas soovid manuaalset või motoriseeritud kardinat?
-Mõõdud esita laius x kõrgus.

    Küsi pakkumist

    Palun täida vajalikud väljad ning meie müügijuht võtab Teiega ühendust lähima 3 tööpäeva jooksul!