Teenused

TEENUSED

Lisaks aknakatetele pakume ka abistavaid teenuseid

Kui vajad aknakatteid, aga ei ole kindel, et millist tüüpi valida, et kõik vajadused saaksid täidetud, siis võta julgelt meiega ühendust ja aitame Sind selles! Saame soovitada aknakatte tüüpi ning ka sobiva kanga, et tulemus jääks täpselt selline nagu soovite! Meie pikaajalise kogemustepagasi abil leiame igale olukorrale parima lahenduse. Lisaks sellele saame Sulle abiks olla ks mõõtmisele saame Sind abistada ka aknakatete paigaldamise osas.

Kutsu meid enda juurde koju, et saaksime Sulle aknakatete valikul parimat nõu anda ning välja selgitada Sinu soovid ning leida neile parim lahendus õige aknakatte tüüübi näol.

Kui jääb hätta akende mõõdistamisega, siis palu meid julgelt appi!

Saame olla abiks ka õige materjalivaliku osas. Kas soovid, et kangas kumaks valgust läbi või oleks täiesti pimendav ja samal ajal oleks ka päikest peegeldavate omadustega? Saame soovitada just õigeid kangaid, et soovitud tulemust saavutada.

Kui tunned, et uute aknakatete paigaldamine võib osutuda keeruliseks ettevõtmiseks, siis selle osas saab abi meie kogenenud paigaldustiimilt! Tellides meilt paigalduse, säästad kindlasti enda aega ja nuputamist, et…

Kui soovid, et me ka Teie vanad aknakatted eemaldakisme, siis saame ka seda teemust pakkuda!

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST E-MAILI VÕI TELEFONI TEEL!

MÕNED TEHTUD TÖÖD

Katuseakna rulood Tallinnas

Tekstiilkardinad Järvel

Roomakardinad tervele majale

Küsi pakkumist

Palun täida vajalikud väljad ning meie müügijuht võtab Teiega ühendust lähima 3 tööpäeva jooksul!