Tekstiilkardinad

TEKSTIILKARDINAD

Toote tutvustus

– Funktsionaalsed
– Lisavad hubasust
– Stiilsed
– Saab katta suuri aknapindu
– Lai materjalivalik

Tekstiilkardinate tüübid:
– Õhuline tüllkardin (nimetatakse ka vuaalkardin või päevakardin)
– Paksem külgkardin dimout kangaga
– Paksem külgkardin 100% pimendava kangaga
– Paneelkardin

Tekstiilkardinad annavad toale tõesti teise ilme ning lisavad palju hubasust. Võib öelda, et tekstiilkardinad teevad kodust kodu! Tänud mõõdupiirangute puudumisele saab katta väga suuri aknapindu. Võibolla sellepärast ongi tekstiilkardinad ühed kõige levinumad aknakatted.

Pakume laia kangavalikut erinevatelt kangatootjatelt. Kindlasti leiad endale sobiva tooni, mustri ja kanga tüübi. Tänapäeva kardinate kangad on väga lihtsasti hooldatavad ning enamus kangaid omavad ka kulumiskindluse sertifikaate. Paljud kangad on tulekindla viimistlusega, mis on eriti oluline just avalikes ruumides. Pakume kangaid mitmeks otstarbeks. Kas soovid ruumi pimendada, temperatuuri kontrolli all hoida, piirata vaadet naabrite pilkude eest või lisada tüllkardinaga õhulisust?

Tavapärane lahendus on aknale paigaldada nii tüllkardin päevaseks ajaks, kui ka paksem dimout või blackout  kangas õhtuseks/öiseks ajaks.

Meie valikus on ka erinevaid kardinasiine – kandiliste ja ümarate valges ja mustas toonis. Kardinasiine on võimalik painutada vastavalt ruumi kujule ja vajadustele. Kardinasiinide puhul kasutame enamasti nöörjooksikuid, mis tagavad kardina kanga sujuva ja ühtlase lainetuse ning kardinat ei pea veel eraldi sättima või kohendama.

Tee oma elu lihtsamaks ning telli kardinad motoriseeritud siiniga! Oleme üks Eesti suurimaid motoriseeritud siinide tootjaid. Saame pakkuda ka eriti väikest (2×2 cm) motoriseeritud kardinasiini ning seda nii musta kui ka valge tooniga.

Hinnapäringu info

Selleks, et saaksime sulle pakkumise vormistada kiirelt ning lisaküsimusi esitamata, palun tutvu juhisega, kuidas pakkumine esitada

Abimaterjal, kuidas saada parim pakkumine
– Anna meile vajalik siini laiuse mõõt ja ruumi kõrgus maast laeni.
– Mõõdud esita palun järjekorras laius x kõrgus.
– Kui soovid nõu, kuidas ja kas Sinu aknale saab tekstiilkardina paigaldada, siis saada meile oma aknast pilt ning me saame selle üle vaadata!

  Mehhanismid

  Kangavalik

  Kui sa ei leia endale sobivat kangast meie kangavalikust, siis viska pilk peale meie kanga tarnijate kodulehtedele:

  DEKOMA

  ENGLISH DEKOR

  INDETEX

  DELIUS

  Küsi pakkumist

  Palun täida vajalikud väljad ning meie müügijuht võtab Teiega ühendust lähima 3 tööpäeva jooksul!