Rulookardinad

RULOOKARDINAD

Toote tutvustus

-Hea pimendavus ja valguse hajutus
-Funktsionaalne
-Soodne lahendus
-Minimalistik
-Lai mehhanismi toonide valik
-Lai materjalivalik
-On võimalik valida ka tulekindel, heli neelav või hügieenisertifikaadiga kangas
-Kõik tooted on varustatud lapse lukuga, mis tagab turvalisuse ja välistab võimaluse, et laps võiks keti külge kinni jääda

Maksimaalne laius: 4500mm
Maksimaalne kõrgus: 3500mm

Rulookardin on ülimalt praktiline aknakate, seejuures hinnalt soodne ja näeb stiilne välja.

Rulookardin on ilmselt kõige poloulaarsem tehnilise aknakatte tüüp. Aknaava peale paigaldatuna pakub ruloo kõige paremat toa pimendamist, mis võimaldab täisväärtuslikku und. Rulookardin sobib ka elutuppa, kus on vaja varjata televiisorile paistevat valgust või tagada ruumis privaatsus. Samuti sobib rulookardin kontorisse, et varjata otsene päikesevalgus, aga samas tagades vaate. Sellise tulemuse saavutab screen kangaga. Meie laialdasest kangavalikust leiate kindlasti endale sobiva! Õige ruloo kangavalikuga on võimalik ka ruumi temperatuur kontrolli all hoida.

Meil on kõige laialdasem rulookardina mehhanismide valik Eestis. Nimelt pakume kvaliteetseid Coulisse mehhanisme, mis on garanteeritud toimima ilma probleemideta aastakümneid. Meie kasutatavad mehhanismid on metallist ning plastikkattega. Rulookardina mehhanismide valiku seas on meil erinevaid mehhanismi suurusi ja vorme, saab valida kas kassetiga või ilma kassetita mehhanismi.

Mehhanismide värvivalik on samuti laialdane. Meie valikus on ka metalse viimistlusega tekstiiliruloo mehhanisme ja seejuures saame ka alaraskuse metallviimistlusega valmistada. Selline ruloo näeb eriti stiilne välja, luues metallsete detailidega luksuslikkust.

Hinnapäringu info

Selleks, et saaksime sulle pakkumise vormistada kiirelt ning lisaküsimusi esitamata, palun tutvu juhisega, kuidas pakkumine esitada

Abimaterjal, kuidas saada parim pakkumine
-Saada oma aknapale mõõdud.
-Mõõdud esita palun laius x kõrgus.
-Kas soovid rulood aknapale peale või aknapale sisse?
-Kummale poole soovid ruloo juhtketti?
-Kas soovid pimendavat või poolpimendavat kangast? Võid välja valida konkreetse kanga meie kangavalikust!
-Kui soovid nõu, kuidas täpsemalt Sinu aknale ruloo saaks paigaldada, siis saada meile oma aknast pilt ja me aitame Sind!

  Mehhanismid

  Kangavalik

  Juhendid

  Mõõtmisjuhend

  Paigaldusjuhend

  Küsi pakkumist

  Palun täida vajalikud väljad ning meie müügijuht võtab Teiega ühendust lähima 3 tööpäeva jooksul!