Roomakardinad

ROOMAKARDINAD

Toote tutvustus

– Kergesti käsitletav
– Funktsionaalne
– Lisab hubasust
– Stiilne
– Lai materjalivalik

Väikse mehhanismi puhul:
Maksimaalne laius: 3600mm
Maksimaalne kõrgus: 3600mm

Suurema XL mehhanismi puhul:
Maksimaalne laius: 5800mm
Maksimaalne kõrgus: 3600mm

Roomakardin annab ruumile palju hubasust ja tänu laiale kangavalikule saab luua omapärase ja ruumi interjööriga ideaalselt sobiva tulemuse, säilitades samal ajal funktsionaalsuse. Roomakardina abil saab valgust kergelt hajutada, tuba täielikult pimendada ning peale sele aitab roomakardin ka ruumi temperatuuri kontrolli all hoida.

Roomakardinat on võimalik valmistada nii, et lahti kerides on kangas sirgelt või siis ka nii, et  ka lahti kerides säilivad roomakardinal voldid. Viimast varianti nimetatakse lõtkudega roomakardinaks. Paksemate roomakardinate puhul kasutatakse roomakardina sisse õmmeldud vahevardaid, millega saab luua nn tugeva voldi. Õhemate kangaste puhul ei pea õhulise tulemuse säilitamiseks vahevardaid kasutama.

Roomakardina puhul on mehhanism varjatud, jäädes kanga taha, näha jääb vaid külje peal olev juhtkett, mida on võimalik tellida kas valgest plastikust või metallist hõbedast kroomi tooni.

Tule tutvu kangavalikuga meie salongis aadressil Nooruse 1a, Tabasalu!

Hinnapäringu info

Selleks, et saaksime sulle pakkumise vormistada kiirelt ning lisaküsimusi esitamata, palun tutvu juhisega, kuidas pakkumine esitada

Abimaterjal, kuidas saada parim pakkumine
– Kui soovid roomakardinat paigaldada aknaraami kohale või sisse, siis palun saada meile oma aknapale mõõt ja märgi juurde, et kas sooviksid kardinat aknapale sisse või peale.
– Mõõdud esita palun järjekorras laius x kõrgus.
– Kui soovid nõu, kuidas ja kas Sinu aknale saab roomakardina paigaldada, siis saada meile oma aknast pilt ning me saame selle üle vaadata!

  Mehhanismid

  Kangavalik

   Kui sa ei leia endale sobivat kangast, siis viska pilk peale ka meie kanga tarnijate kodulehtedele:

  DEKOMA

  ENGLISH DEKOR

  INDETEX

  DELIUS

  Küsi pakkumist

  Palun täida vajalikud väljad ning meie müügijuht võtab Teiega ühendust lähima 3 tööpäeva jooksul!