PERGOMELLA

PERGOMELLA

Toote tutvustus

-Soib nii kodudesse kui ka avalikele aladele
-Hea alternatiiv statsionaarsele katusealusel
-Kerge, kuid tugev ekstrudeeritud alumiiniumist konstruktsioon
-Sisse ehitatud vihmavee eemaldus süsteem võimaldab katusealusel istuda ka väga vihmaste ilmadega, seejuures turvaliselt kuivaks jäädes
-Alumiiniumist lamellid aitavad hhästi päikesevalgust suunata
-Võimalik on lisada ka väliruloode kujul küljeseinad
-Võimalik lisada ka integreeritud LED valgus mida saab lülitada juhtpuldist või telefonist
-Kaitseb UV kiirguse eest terrassi ja terrassimööblit
-Võimalik valida nii nelja jalaa versiooni kui ka seinale toetuv kahe jalaga variandi vahel

Maksimaalne laius: 400cm
Maksimaalne pikkus: 602cm
Kõrgus: 290cm
Mehhanismi värvus: valge RAL 9010, hõbe RAL9006,tumehalll 7016, must 9005, struktuurne grafiit DB 703 ST  (antratsiit)
Manuaalne juhtimine: ei
Mootori võimalus: jah

Pergola on ideaalne lahendus katuse varjualuseks, andes samal ajal võimaluse oovi korral katuse ka eemaldada ja valguse hulka reguleerida. Süsteem kaitseb terrassi ja terrassimööblit UV kiirguse eest. Süsteem sobib ideaalselt kasutamiseks nii koduses keskkonnas kui ka restoranides või suveterrassidel.

Pergomella on alumiiniumist lamellidega katusesüsteem. Tänu tugevale alumiiniumist konstruktsioonile on süsteem vastupidav ka väga suurtele tuultele. Võimalik on valida neljale jalale toetuv süsteem või siis ühest äärest kahele alumiiniumjalale ja teisest äärest hoone seinale kinnituv süsteem. Süsteem annab võimaluse ka küljed välirulooga katta, et luua rohkem privaatsust ja tuulevarju. Samuti saab süsteemi sisse integreerida LED valgustuse. Pergola sisse ehitatud vihmavee eemaldus süsteem võimaldab katusealusel istuda ka väga vihmaste ilmadega. See süsteem aitab luua suvise elutoa välistingimustesse!

Galerii

Täpsem markiisi info

Süsteemi on võimalik värvida ka mistahes RAL tooni.

Konstuktsioon on valmistatud tugevast ekstdrudeeritud alumiiniumist. Mehhanismid on pulbervärvitud IGP-DURA®Clean värvidega, mis tagavad värvi pikaajalise kestvuse ning mustusthülgava kihi.

Kasutame kvaliteetseid ja töökindlaid Somfy mootoreid, mis töötavad vaikselt ja kiirelt. Motoriseeritud markiisile saab lisada vajadusel ka tuule- või päikeseaanduri. Päikeseanduri saab paigaldada näiteks tuppa ning kui anduri peale hakkab päike paistma, siis kerib markiis ennast lahti. Nii saab hoida ruumi temperatuuri kontrolli all. Tuuleandur paigaldatakse markiisi esilati külge ning see reageerib esilati liikumisele. Kui esilatt kõigub tugevalt ning kui on tormituuled, siis kerib markiis ennast automaatselt sisse. Anduri tundlikkust on võimalik reguleerida.

Hinnapäringu info

Selleks, et saaksime sulle pakkumise vormistada kiirelt ning lisaküsimusi esitamata, palun tutvu juhisega, kuidas pakkumine esitada

Abimaterjal, kuidas saada parim pakkumine
-Saada meile oma soovitud markiisi mõõdud või siis katmist vajava terrassi mõõdud.
-Mõõdud esita laius x väljaulatuvas.

    Küsi pakkumist

    Palun täida vajalikud väljad ning meie müügijuht võtab Teiega ühendust lähima 3 tööpäeva jooksul!