PERGOLITE ZIPNER

PERGOLITE ZIPNER

 

Toote tutvustus

-Sobib nii kodudesse kui ka avalikele aladele
-Hea alternatiiv statsionaarsele katusealusele
-Kangast on võimalik liigutada täielikult pealt ära või mistahes muusse poolepealsesse asendisse
-Küljesiinind mis hoiavad kangast igas asendis tugevalt paigal ka väga tugevate tuulte korral
-Kerge, kuid tugev alumiiniumist konstruktsioon
-Kaitseb UV kiirguse eest terrassi ja terrassimööblit

Maksimaalne laius: 600cm
Maksimaalne väljaulatuvus: 500cm
Mehhanismi värvus: valge RAL 9010, hõbe RAL9006,tumehalll 7016, must 9005, struktuurne grafiit DB 703 ST  (antratsiit)
Manuaalne juhtimine: ei
Mootori võimalus: jah

Pergola on ideaalne lahendus katuse varjualuseks, andes samal ajal võimaluse soovi korral katuse ka eemaldada ja valguse hulka reguleerida. Süsteem kaitseb terrassi ja terrassimööblit UV kiirguse eest. Pergola sobib ideaalselt kasutamiseks nii koduses keskkonnas kui ka restoranides või suveterrassidel.

Selle pergola ülemine äär kinnitub hoone külge ning alumine pool teotub kahele alumiiniumpostile. Pergola Pergolite Zipner on varustatud spetsiaalsete küljesiinidega mis tõmbavad kanga igas asendis tugevalt pingule, tagades vastupidavuse ja stabiilsuse ka väga tuulistes kohtades!

Galerii

Täpsem markiisi info

Akrüül kangad

Kangad on valmistatud tugevast akrüülfiibrist, mis tagab väga hea kaitse UV kiirguse eest ning antud  kanga tüüp hoiab ka väga hästi värvi. Kangas säilib pikaajaliselt kirkana, kuna on pleekimiskindel. Kangaste UV kindlus on 7-8 skaalal 8°. Kangad on spetsiaalse teflonkattega, mis tagab hea veepidavuse ja mustuse hülgamise. Akrüülkanga eeliseks on ka see, et ta on painduv ja nõtke, pidades vastu tugevatele tuultele. Akrüülkangaste veehülgavuse näitaja on 330mm.

Screen kangad

Screen kangas on kangas, mis laseb läbi valgust ja ei takista vaadet välja, kuid teisalt tõkestab tuppa langevat UV kiirgust. Mõnede screen kangaste puhul peegeldavad ja neelavad nad kuni 90% päikese valgusest ja soojusest, mis tähendab vähem kuumust toas. Läbipaistvuse protsendid varieeruvad 1%-5% vahel.  Võimalik on valida ka 100% pimendav screen kangas kui soovite välirulood näiteks magamistoa aknale.

Pergola konstuktsioon on valmistatud tugevast ekstdrudeeritud alumiiniumist. Tugevduseks on nelikkant tala, mis tagab mehhanismi stabiilsuse ning võimaldab ka kinnituskronsteinide asukohta valida.

Mehhanismid on pulbervärvitud IGP-DURA®Clean värvidega, mis tagavad värvi pikaajalise kestvuse ning mustusthülgava kihi.

Kasutame kvaliteetseid ja töökindlaid Somfy mootoreid, mis töötavad vaikselt ja kiirelt. Motoriseeritud tootele saab lisada vajadusel ka tuule- või päikeseaanduri. Päikeseanduri saab paigaldada näiteks tuppa ning kui anduri peale hakkab päike paistma, siis kerib markiis ennast lahti. Nii saab hoida ruumi temperatuuri kontrolli all.

Hinnapäringu info

Selleks, et saaksime sulle pakkumise vormistada kiirelt ning lisaküsimusi esitamata, palun tutvu juhisega, kuidas pakkumine esitada

Abimaterjal, kuidas saada parim pakkumine
-Saada meile oma soovitud markiisi mõõdud või siis katmist vajava terrassi mõõdud.
-Mõõdud esita laius x väljaulatuvas.

    Küsi pakkumist

    Palun täida vajalikud väljad ning meie müügijuht võtab Teiega ühendust lähima 3 tööpäeva jooksul!