Terrassimarkiis Silver Plus

TERRASSIMARKIIS SILVER PLUS

Toote tutvustus

-Sobilik väikestele terrassidele
-Kõige soodsam terrassimarkiisi mudel
-On võimalik lisada rullikate
-Alumiiniumist konstuktsioon
-Tugevad kettmehhanismiga liigendid
-Toestustalaks on sile nelikkanttoru
-Võimalik lisada esilatti toestavad teleskoopjalad
-Seina/laekinnituste asukohta on võimalik muuta

Maksimaalne laius: 530cm
Minimaalne laius: väljaulatuvas 50cm
Väljaulatuvuse variandid: 160cm, 190cm, 220cm, 250 cm
Mehhanismi värvus: valge RAL 9010
Kaldenurk: 5-40 kraadi
Kanga toru: 70 mm või 80mm
Esiäär: laineline või sirge, standard kõrgus 21 cm
Kinnitus: lakke, seinale või sarika tala külge
Manuaalne juhtimine: jah, väntajami kõrgus 150cm, 180cm või 220cm
Mootori võimalus: jah

Terrassimarkiis on markiisi tüüp mille puhul kokkukeritud kangarull on lahtiselt, sellel ei ole ümber alumiiniumist kassetti mille sisse kangas kokku jookseks. Sellist tüüpi markiis sobib paigaldamiseks räästa alla, kus maja katus pakub juba piisavalt kaitset mustuse ja ilmastikumõjude eest.

Terrassimarkiisi mudelile Silver Plus ja Jamaica on võimalik kangarulli kaitseks peale tellida ka spetsiaalne alumiiniumist kate.

Terrassimarkiis tagab tõhusa kaitse kõrvetava päikese või vihmasabina eest. Eriti mugavaks kasutamiseks saab markiisil lisaks manuaalsele avanemisvõimalusele lisada ka mootori millega saad markiisi avada ja sulgeda vaid ühe nupuvajutusega. Motoriseeritud markiisile saab lisada vajadusel ka tuule- või päikeseanduri. Viimase saab paigaldada näiteks tuppa ning kui anduri peale hakkab päike paistma, siis kerib markiis ennast lahti, et päikese tuppa paistmist takistada. Nii saab hoida ruumi temperatuuri kontrolli all. Tuuleandur paigaldatakse markiisi esilati külge ning see reageerib markiisi esilati liikumisele. Kui esilatt kõigub tugevalt ja on lausa tormituuled, siis kerib markiis ennast automaatselt kokku. Anduri tundlikkust on võimalik reguleerida.

Hinnapäringu info

Selleks, et saaksime sulle pakkumise vormistada kiirelt ning lisaküsimusi esitamata, palun tutvu juhisega, kuidas pakkumine esitada

Abimaterjal, kuidas saada parim pakkumine
-Saada meile oma soovitud markiisi mõõdud või siis katmist vajava terrassi mõõdud.
-Mõõdud esita laius x väljaulatuvas.

  Täpsem markiisi info

  Vett hülgavad akrüülkangad

  Kangad on valmistatud tugevast akrüülfiibrist, mis tagab väga hea kaitse UV kiirguse eest ning antud  kanga tüüp hoiab ka väga hästi värvi. Kangas säilib pikaajaliselt kirkana, kuna on pleekimiskindel. Kangaste UV kindlus on 7-8 skaalal 8°. Kangad on spetsiaalse teflonkattega, mis tagab hea veepidavuse ja mustuse hülgamise. Akrüülkanga eeliseks on ka see, et ta on painduv ja nõtke, pidades vastu tugevatele tuultele. Akrüülkangaste veehülgavuse näitaja on 330mm.

  Soovi korral saab eritööna markiisi kangale või esiäärele ka sõnumi trükkida.

  Veekindlad akrüülkangad

  Need kangad on oma olemuselt paksemad ning nende veehülgavuse näitaja on 800mm. Veekindluse tagab lisaks kanga suuremale paksusele ka eriti tihe kanga kudumistehnika.

  Kõik markiisi kangad on Oeko-Tex® sertifikaadiga mis tagab selle, et kangad ei ole toksilised ja ei tekita allergiaid.

  Markiisi konstuktsioon on tugevast pressitud alumiiniumist. Tugevduseks on nelikkant tala, mis tagab mehhanismi stabiilsuse ning võimaldab ka kinnituskronsteinide asukohta valida.

  Mehhanismid on pulbervärvitud IGP-DURA®Clean värvidega, mis tagavad värvi pikaajalise kestvuse ning mustusthülgava kihi. Väljaulatuvad liigendid on samuti alumiiniumist ning on tugevdatud kettsüsteemiga.

  Kasutame kvaliteetseid ja töökindlaid Somfy mootoreid, mis töötavad vaikselt ja kiirelt. Motoriseeritud markiisile saab lisada vajadusel ka tuule- või päikeseaanduri. Päikeseanduri saab paigaldada näiteks tuppa ning kui anduri peale hakkab päike paistma, siis kerib markiis ennast lahti. Nii saab hoida ruumi temperatuuri kontrolli all. Tuuleandur paigaldatakse markiisi esilati külge ning see reageerib esilati liikumisele. Kui esilatt kõigub tugevalt ning kui on tormituuled, siis kerib markiis ennast automaatselt sisse. Anduri tundlikkust on võimalik reguleerida.

  Inspiratsiooni galerii

  Küsi pakkumist

  Palun täida vajalikud väljad ning meie müügijuht võtab Teiega ühendust lähima 3 tööpäeva jooksul!