Kassettrulood

KASSETTRULOOD

Toote tutvustus

-Soodne
-Saab paigaldada aknaraami peale
-Sobib avanevatele akendele
-Funktsionaalne
-Hea pimendavus
-Lai mehhanismi toonide valik
-Lai materjalivalik
-On võimalik valida ka tulekindel, heli neelav või hügieenisertifikaadiga kangas
-Kõik tooted on varustatud lapselukuga, mis tagab turvalisuse ja välistab võimaluse, et laps võiks keti külge kinni jääda

Maksimaalne laius: 1500mm
Maksimaalne kõrgus: 2200mm

Kassettruloo sobib paigaldamiseks avanevatele akendele ja ustele just seetõttu, et selle lahenduse puhul on kangarull ülevalt kaetud kassetiga ning külgede peal jooksevad liistud, mis hoiavad kangast akent või ust liigutades fikseeritult paigal. Kassettruloo võtab vähe ruumi ja sulandub aknaraamiga ühte ning on suhteliselt märkamatu lahendus. Ülemine kassett kaitseb kangast tolmu ja määrdumise eest, tagades kanga pikaajalise säilivuse. Kassettruloosid võib kombineerida ka näiteks tekstiilkardinatega.

Kasutades pimendava kangaga kassettrulood on võimalik saavutada hea pimenduse efekt ning ka küljeliistud takistavad valguse sisse pääsemist. Kasutades soojust peegeldavat kangast saab toa temperatuuri kontrolli all hoida. Meie laiast kangavalikust leiad kindlasti endale nii stiilse ja samal ajal funktsionaalse kanga!

Kassettruloo alumiiniumist ülemine karp paigaldatakse kruvidega aknaraamile ning plastikust küljeliistud kleebitakse raamile spetsiaalse kahepoolse teibiga.

Hinnapäringu info

Selleks, et saaksime sulle pakkumise vormistada kiirelt ning lisaküsimusi esitamata, palun tutvu juhisega, kuidas pakkumine esitada

Abimaterjal, kuidas saada parim pakkumine
-Saada oma aknaraami mõõdud. Mõõt tuleks võtta akna liistu murdepunktist kuni teise murdepunktini. Samuti tuleks üle mõõta akna liistu sügavuse mõõt.
-Mõõdud esita laius x kõrgus.
-Kummale poole sooviksid juhtmehhanisme, kui vaadata näoga akna poole?
-Kas soovid pimendavad või poolpimendavat kangast? Võid välja valida ka konkreetse kanga meie kangavalikust!
-Kui soovid nõu, kuidas ja kas Sinu aknale saab kassettruloo paigaldada, siis saada meile oma aknast pilt ja me anname Sulle nõu!

  Mehhanismid

  Kangavalik

  Juhendid

  Paigaldusjuhend

  Mõõtmisjuhend

  Küsi pakkumist

  Palun täida vajalikud väljad ning meie müügijuht võtab Teiega ühendust lähima 3 tööpäeva jooksul!