Kassettmarkiis Palladio

KASSETTMARKIIS PALLADIO

Toote tutvustus

-Kassetiga markiis – alumiiniumist kassett katab kangast külgedelt, pealt ja eest
-Kõige soodsam kassettmarkiisi mudel
-Sobilik suurtele terrassidele ja kaubanduspindadele
-Alumiiniumist konstuktsioon
-Tugevad kettmehhanismiga liigendid
-Konstruktsioon annab võimaluse markiisi paigaldust isegi väiksele alale, kinnituskohtade asukohti on võimalik muuta
-Võimalik lisada esilatti toestavad teleskoopjalad
-Toestustalaks on sile nelikkanttoru
-Seina/laekinnituste asukohta on võimalik muuta

 

Maksimaalne laius: 700cm
Minimaalne laius: väljaulatuvas + 50 cm
Maksimaalne väljaulatuvas: 360cm
Mehhanismi värvus: valge RAL 9010, beež RAL1015, pruun RAL8014, hõbe RAL9006, struktuurne grafiit (antratsiit)
Kaldenurk: 5-40 kraadi
Kanga toru: 70 või 80mm
Esiäär: laineline või sirge, standard kõrgus 21 cm
Kinnitus: seinale, lakke või sarika külge
Manuaalne juhtimine: jah, väntajami kõrgus 150cm, 180cm või 220cm
Mootori võimalus: jah

Kassettmarkiisi eeliseks on see, et kokku kerides liigub kangas alumiiniumist kasseti sisse, mis kaitseb kangast ilmastikumõjude, pleekimise ja mustuse eest.

Markiis tagab hea kaitse kõrvetava päikese või vihmasabina eest. Eriti mugavaks kasutamiseks saab markiisile lisaks manuaalsele avanemisvõimalusele lisada ka mootori. Motoriseeritud markiisile saab lisada vajadusel ka tuule- või päikeseaanduri. Viimase saab paigaldada näiteks tuppa ning kui anduri peale hakkab päike paistma, siis kerib markiis ennast lahti, et päikese tuppa paistmist taksitada. Nii saab hoida ruumi temperatuuri kontrolli all. Tuuleandur paigaldatakse markiisi esilati külge ning see reageerib markiisi esilati liikumisele. Kui esilatt kõigub tugevalt ning kui on tormituuled, siis kerib markiis ennast automaatselt kokku. Anduri tundlikkust on võimalik reguleerida.

Hinnapäringu info

Selleks, et saaksime sulle pakkumise vormistada kiirelt ning lisaküsimusi esitamata, palun tutvu juhisega, kuidas pakkumine esitada

Abimaterjal, kuidas saada parim pakkumine
-Saada meile oma soovitud markiisi mõõdud või siis katmist vajava terrassi mõõdud.
-Mõõdud esita laius x väljaulatuvas.

  Täpsem markiisi info

  Vett hülgavad akrüülkangad

  Kangad on valmistatud tugevast akrüülfiibrist, mis tagab väga hea kaitse UV kiirguse eest ning antud  kanga tüüp hoiab ka väga hästi värvi. Kangas säilib pikaajaliselt kirkana, kuna on pleekimiskindel. Kangaste UV kindlus on 7-8 skaalal 8°. Kangad on spetsiaalse teflonkattega, mis tagab hea veepidavuse ja mustuse hülgamise. Akrüülkanga eeliseks on ka see, et ta on painduv ja nõtke, pidades vastu tugevatele tuultele. Akrüülkangaste veehülgavuse näitaja on 330mm.

  Soovi korral saab eritööna markiisi kangale või esiäärele ka sõnumi trükkida.

  Veekindlad akrüülkangad

  Need kangad on oma olemuselt paksemad ning nende veehülgavuse näitaja on 800mm. Veekindluse tagab lisaks kanga suuremale paksusele ka eriti tihe kanga kudumistehnika.

  Kõik markiisi kangad on Oeko-Tex® sertifikaadiga mis tagab selle, et kangad ei ole toksilised ja ei tekita allergiaid.

  Markiisi konstuktsioon on tugevast pressitud alumiiniumist. Tugevduseks on nelikkant tala, mis tagab mehhanismi stabiilsuse ning võimaldab ka kinnituskronsteinide asukohta valida.

  Mehhanismid on pulbervärvitud IGP-DURA®Clean värvidega, mis tagavad värvi pikaajalise kestvuse ning mustusthülgava kihi. Väljaulatuvad liigendid on samuti alumiiniumist ning on tugevdatud kettsüsteemiga.

  Kasutame kvaliteetseid ja töökindlaid Somfy mootoreid, mis töötavad vaikselt ja kiirelt. Motoriseeritud markiisile saab lisada vajadusel ka tuule- või päikeseaanduri. Päikeseanduri saab paigaldada näiteks tuppa ning kui anduri peale hakkab päike paistma, siis kerib markiis ennast lahti. Nii saab hoida ruumi temperatuuri kontrolli all. Tuuleandur paigaldatakse markiisi esilati külge ning see reageerib esilati liikumisele. Kui esilatt kõigub tugevalt ning kui on tormituuled, siis kerib markiis ennast automaatselt sisse. Anduri tundlikkust on võimalik reguleerida.

  Inspiratsiooni galerii

  Küsi pakkumist

  Palun täida vajalikud väljad ning meie müügijuht võtab Teiega ühendust lähima 3 tööpäeva jooksul!