AKNAMARKIIS

AKNAMARKIIS

Toote tutvustus

-Sobib akendele, rõdudele, terrassidele
-Toetavad tugijalad külgede
-Kangast katab kassett
-Aitab ruumi temperatuuri kontrolli all hoida
-Alumiiniumist konstruktsioonl

 

Maksimaalne laius: 300cm
Võimalikud väljaulatuvused: 50cm, 60 cm, 70cm, 80 cm, 90cm, 100cm
Mehhanismi värvus: valge RAL 9010, hõbe RAL9006,tumehalll 7016, must 9005, struktuurne grafiit (antratsiit)
Kaldenurk: 5-120 kraadi
Esiäär: sirge või laineline
Kinnitus: seinale või lakke
Manuaalne juhtimine: jah (maksimaalne laius 220 cm)
Mootori võimalus: jah

Rõdumarkiisid on väiksemamõõdulised markiisid, mis sobivad hästi kodu akende, kaupluste vaateakende, rõdude ja väiksematele terrassidele. Rõdumarkiis aitab hästi ka ruumi temperatuuri kontrolli all hoida, kuna markiisi kanga kaldenurk on suurem kui terrassimarkiisidel.

Seda tüüpi markiiside puhul on markiisi esilati külge kinnitatud alumiiniumist tugijalad, mis kinnituvad omakorda seinale. Tugijalad teevad seda tüüpi markiisi ka väga vastupidavaks tugevatele tuuleiilidele.

Galerii

Täpsem markiisi info

Vett hülgavad akrüülkangad

Kangad on valmistatud tugevast akrüülfiibrist, mis tagab väga hea kaitse UV kiirguse eest ning antud  kanga tüüp hoiab ka väga hästi värvi. Kangas säilib pikaajaliselt kirkana, kuna on pleekimiskindel. Kangaste UV kindlus on 7-8 skaalal 8°. Kangad on spetsiaalse teflonkattega, mis tagab hea veepidavuse ja mustuse hülgamise. Akrüülkanga eeliseks on ka see, et ta on painduv ja nõtke, pidades vastu tugevatele tuultele. Akrüülkangaste veehülgavuse näitaja on 300mm-370mm.

Soovi korral saab eritööna markiisi kangale või esiäärele ka sõnumi trükkida.

Veekindlad akrüülkangad

Need kangad on oma olemuselt paksemad ning nende veehülgavuse näitaja on 800mm. Veekindluse tagab lisaks kanga suuremale paksusele ka eriti tihe kanga kudumistehnika.

Kõik markiisi kangad on Oeko-Tex® sertifikaadiga mis tagab selle, et kangad ei ole toksilised ja ei tekita allergiaid.

Mehhanismid on pulbervärvitud IGP-DURA®Clean värvidega, mis tagavad värvi pikaajalise kestvuse ning mustusthülgava kihi. Väljaulatuvad liigendid on samuti alumiiniumist ning on tugevdatud kettsüsteemiga.

Markiisi konstuktsioon on tugevast pressitud alumiiniumist. Tugevduseks on nelikkant tala, mis tagab mehhanismi stabiilsuse ning võimaldab ka kinnituskronsteinide asukohta valida.

Kasutame kvaliteetseid ja töökindlaid Somfy mootoreid, mis töötavad vaikselt ja kiirelt. Motoriseeritud markiisile saab lisada vajadusel ka tuule- või päikeseaanduri. Päikeseanduri saab paigaldada näiteks tuppa ning kui anduri peale hakkab päike paistma, siis kerib markiis ennast lahti. Nii saab hoida ruumi temperatuuri kontrolli all. Tuuleandur paigaldatakse markiisi esilati külge ning see reageerib esilati liikumisele. Kui esilatt kõigub tugevalt ning kui on tormituuled, siis kerib markiis ennast automaatselt sisse. Anduri tundlikkust on võimalik reguleerida.

Hinnapäringu info

Selleks, et saaksime sulle pakkumise vormistada kiirelt ning lisaküsimusi esitamata, palun tutvu juhisega, kuidas pakkumine esitada

Abimaterjal, kuidas saada parim pakkumine
-Saada meile oma soovitud markiisi mõõdud või siis katmist vajava terrassi mõõdud.
-Mõõdud esita laius x väljaulatuvas.

    Küsi pakkumist

    Palun täida vajalikud väljad ning meie müügijuht võtab Teiega ühendust lähima 3 tööpäeva jooksul!