MARKISOLETTE

MARKISOLETTE

Toote tutvustus

-Sobib akendele
-Kokku rullitud asendis katab kangast karbik
-Aitab ruumi temperatuuri kontrolli all hoida
-Säilitab vaate aknast välja
-Mehhanism on ekstrudeeritud alumiiniumist
-Toetavad tugitalad külgedel

 

Maksimaalne laius: 300cm
Maksimaalne kõrgus: 300cm
Mehhanismi värvus: valge RAL 9010, hõbe RAL9006,tumehalll 7016, must 9005, struktuurne grafiit DB 703 ST  (antratsiit)
Manuaalne juhtimine: ei
Mootori võimalus: jah

Markisolette tüüpi fassaadiruloo kombineerib omavahel nii väliruloo kui ka markiisi eelised ja funktsionaalsuse. Markisolette aitab hästi ka ruumi temperatuuri kontrolli all hoida, kuna markiisi kanga kaldenurk on suurem kui terrassimarkiisidel.

Moderne ja lihtne kandiline disain paneb seda üüpi fasssaadimarkiisi sobituma iga hoonega.

Galerii

Täpsem markiisi info

Screen kangad

Screen kangas on kangas, mis laseb läbi valgust ja ei takista vaadet välja, kuid teisalt tõkestab tuppa langevat UV kiirgust. Mõnede screen kangaste puhul peegeldavad ja neelavad nad kuni 90% päikese valgusest ja soojusest, mis tähendab vähem kuumust toas. Läbipaistvuse protsendid varieeruvad 1%-5% vahel.  Võimalik on valida ka 100% pimendav screen kangas kui soovite välirulood näiteks magamistoa aknale.

Akrüül kangad

Kangad on valmistatud tugevast akrüülfiibrist, mis tagab väga hea kaitse UV kiirguse eest ning antud  kanga tüüp hoiab ka väga hästi värvi. Kangas säilib pikaajaliselt kirkana, kuna on pleekimiskindel. Kangaste UV kindlus on 7-8 skaalal 8°. Kangad on spetsiaalse teflonkattega, mis tagab hea veepidavuse ja mustuse hülgamise. Akrüülkanga eeliseks on ka see, et ta on painduv ja nõtke, pidades vastu tugevatele tuultele. Akrüülkangaste veehülgavuse näitaja on 330mm.

Mehhanismid on pulbervärvitud IGP-DURA®Clean värvidega, mis tagavad värvi pikaajalise kestvuse ning mustusthülgava kihi.

Fassaadikardina konstuktsioon on valmistatud tugevast ekstdrudeeritud alumiiniumist. Tugevduseks on nelikkant tala, mis tagab mehhanismi stabiilsuse ning võimaldab ka kinnituskronsteinide asukohta valida.

Kasutame kvaliteetseid ja töökindlaid Somfy mootoreid, mis töötavad vaikselt ja kiirelt. Motoriseeritud markiisile saab lisada vajadusel ka tuule- või päikeseaanduri. Päikeseanduri saab paigaldada näiteks tuppa ning kui anduri peale hakkab päike paistma, siis kerib markiis ennast lahti. Nii saab hoida ruumi temperatuuri kontrolli all. Tuuleandur paigaldatakse markiisi esilati külge ning see reageerib esilati liikumisele. Kui esilatt kõigub tugevalt ning kui on tormituuled, siis kerib markiis ennast automaatselt sisse. Anduri tundlikkust on võimalik reguleerida.

Hinnapäringu info

Selleks, et saaksime sulle pakkumise vormistada kiirelt ning lisaküsimusi esitamata, palun tutvu juhisega, kuidas pakkumine esitada

Abimaterjal, kuidas saada parim pakkumine
-Saada meile oma soovitud markiisi mõõdud või siis katmist vajava terrassi mõõdud.
-Mõõdud esita laius x väljaulatuvas.

    Küsi pakkumist

    Palun täida vajalikud väljad ning meie müügijuht võtab Teiega ühendust lähima 3 tööpäeva jooksul!