Tooted

TOOTED

Siselahendused

Viska pilk peale meie laiale tootevalikule! Kui soovid lisada ruumi hubasust, siis soovitame tekstiilkardinaid mis muudavad hetkega ruumi ilmet ja neid saab kasutada kui sisustuselementi. Ribakardinaid on mugav kasutada ja need on väga praktilised, samuti toovad need tuppa kauneid varjumänge. Kui soovid pimendust, siis vaata ruloode või voldikkardinate valikut! Kui soovid rõhutada akende vertikaalsust, siis tutvu püstlamellkardinate valikuga. Peaaegu kõiki meie pakutavaid lahendusi on võimalik ka motoriseerida, et elu mugavamks teha.
Meilt tellides võid olla kindel, et saad kvaliteetse toote mis teenib Sind aastaid ning seda mõistliku hinna ja kiire tarneajaga!

Välilahendused

Kui soovid toa temperatuuri kontrolli all hoida, siis soovitame valida välja paigaldatava aknakatte. Seda seepärast, et fassaadile paigaldatuna aitab kardin takistada päikesekiirguse ja kuumuse tuppa jõudmist. Ruumi sisse paigaldatud karidnate miinus on nimelt see, et kuumus jõuab läbi aknaklaasi tuppa ning jääb kardina ja klaasi vahele ringlema, liikudes sealt edasi ruumi sisse. Tutvu meie valikuga ning vaata kas Sinu fassaadile sobiksid paremini väliribakardinad või välirulood!
Kui soovid oma terrassile teisaldatavat varju päike või vihmasabina vastu, siis heida pilk peale meie laiale markiiside valikule! Valikust leiad erineva disaini ja funktsiooniga markiise millele saab valida sobiva mehhanismi tooni ja kanga. Kasutame kõrge kvaliteediga ja meie kliimas hästi vastupidavaid materjale.

Küsi pakkumist

Palun täida vajalikud väljad ning meie müügijuht võtab Teiega ühendust lähima 3 tööpäeva jooksul!